top of page

čt 28. 4.

|

Rožnov pod Radhoštěm

FASCIAL FLOW® workshop

Lektor: Jonas Dueholm (Dánsko) Překlad: Marcela Berith CENA: 4500,- /pro účastníky kongresu inteligentního pohybu za 3800,-

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
FASCIAL FLOW® workshop

Čas a místo

28. 4. 2022 10:00 – 29. 4. 2022 13:00

Rožnov pod Radhoštěm, Palackého 2192, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česko

Podrobné info o akci

28.4. od 10:00 do 17:30

29.4. od 9:30 do 13:00

Možnost ubytování ve studiu

Fascial Flow® jedná se o meditativní, explorativní, smyslový způsob pohybu těla. S kořeny v Continuum Movement, Body Mind Centering a Rolfng Movement byla založena v Dánsku Jeanne Jensen.

O kurzu: jedná se o dva dny hlubokého zkoumání meditativního a smyslového světa pohybu Fascial Flow®. Budeme se hýbat, cítit a prožívat a reflektovat ve skupině. Uvolníme i nevědomá napětí a vytvoříme novou a dynamicky plynoucí strukturu v těle. Jonas nabídne své znalosti a myšlenky o fasciích (pojivové tkáni), tekutém těle a jeho významu, souvislostech a vzorcích v pohybu.

O stylu pohybu Fascial Flow®: jedná se o meditativní, explorativní, smyslový způsob pohybu těla. S kořeny v Continuum Movement, Body Mind Centering a Rolfng Movement byla založena v Dánsku Jeanne Jensen. Název Fascial Flow® odkazuje na síť fascií těla.

O lektorovi:  Jonas je certifikovaný lektor Fascial Flow® Guide, má titul také v oboru hudba a pohyb na Rhythmic Music Conservatory a je vystudovaným pedagogem na Aarhuské univerzitě se specializací na tělesné učení. Je obrovský nadšenec vědomého pohybu a rád zkoumá věci do hloubky. Své znalosti a zkušenosti získal jak vzděláváním a praxí (bicí, jóga, zpěv, tanec, meditace,hlasová rehabilitace…), tak do značné míry i osobními výzvami a krizemi v jeho životě. Od doby, kdy ve svých 20 letech začal žít jako profesionální bubeník, velmi do hloubky pracoval s fenomény, jako je výkon, stres, úzkost, záměr a motivace – jak z fyzické, psychické a někdy i duchovní stránky. Fascial Flow Fascial Flow® vyvinula Jeanne Jensen. Na základě 30 let průkopnické práce Jeanne vyvinula tuto jedinečnou kombinaci Continuum Movement®, Rolf Movement® a Body Mind Centering. Fascial Flow® zahrnuje pomalé a jemné pohyby, které umožňují vědomý kontakt s vašimi tělesnými smysly. Výsledkem je úžasný zážitek z přítomnosti, soustředění a vnímání v těle, zatímco jsou zkoumány pojivové tkáně a tekutiny v těle. Tímto způsobem Fascial Flow® vede tělo k relaxaci a zároveň obnovuje vitalitu a reguluje autonomní nervový systém. Skvělý způsob, jak se zbavit stresu a zároveň stabilizovat, jak jste ve světě. Výsledkem je duševní, emocionální a fyzická rovnováha.

koupit

Cena

Množství

Celkem

 • FASCIAL FLOW® workshop

  4 500,00 Kč

  Včetně DPH

  CENA: 4500,- /pro účastníky kongresu inteligentního pohybu za 3800,-

  4 500,00 Kč

  Včetně DPH

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page