čt 08. 10.

|

Wellness hotel Energetic

KONGRES Podzim 2020

Jarda Dušek, Radek Neškrabal, MUDr. Helena Máslová, Jakub Zeman, Dorothe Trassl, Ing. Radim Valigura, Raduca Vojáčková, Zuzana Váchová, Hana Toufarová, Rostislav Václavek, MUDr. Roman Havlík, MUDr. Vladimír Beneš, MUDr. Jan Martin Stránský, Marcela Berith, Stanislav Stejskal.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
KONGRES Podzim 2020

Čas a místo

08. 10. 2020 19:00 – 11. 10. 2020 16:00

Wellness hotel Energetic, Rekreační 1037, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česko

Podrobné info o akci

KONGRES JE URČEN: Každému, kdo má touhu vidět tělo v souvislostech a nahlédnout jeho fungování úplně jinak, než je všeobecně zavedené. Tato akce je určena pro široké publikum, jak pro profesionály, kteří se věnují práci s tělem a pohybem, tak pro laiky, kteří chtějí lépe porozumět svému fungování a převzít tak zodpovědnost za své zdraví. Program by měl být inspirací pro objevování inteligence těla v každodenním životě, abychom lépe seděli, stáli, chodili, komunikovali se sebou i se svým okolím, aby jsme byli zdraví, plní radosti a energie . Tělo je místo pro setkání se sebou samým i s okolním světem, umožňuje nám poznávat, objevovat a tzv. hnout se z místa nejen na fyzické úrovni.

PROGRAM je orientován velmi prakticky, budeme se hodně hýbat, dotýkat, vibrovat, ochutnávat, zakoušet a prožívat vše na vlastní kůži. Barevné, plastické a mnohovrstevnaté vstřebávání informací jde do hloubky naší vnitřní moudrosti. Náš systém je touto cestou osloven tím jedinečným pro nás nejvhodnějším způsobem a je tak vytvořen prostor pro opravdové porozumění.

VYSTOUPÍ : Jarda Dušek, Radek Neškrabal, MUDr. Helena Máslová, Jakub Zeman, Dorothe Trassl, Ing. Radim Valigura, Raduca Vojáčková, Zuzana Váchová, Hana Toufarová, Rostislav Václavek, MUDr. Roman Havlík, MUDr. Vladimír Beneš, MUDr. Jan Martin Stránský, Marcela Berith, Stanislav Stejskal. 

koupit

Cena

Kusů

Celkem

 • CELÝ KONGRES

  CZK 3,500

  Včetně DPH

  Cena zahrnuje večerní besedy v pátek a sobotu

  CZK 3,500

  Včetně DPH

  0

  CZK 0

 • Pátek

  CZK 1,390

  Včetně DPH

  Cena nezahrnuje večerní besedy

  CZK 1,390

  Včetně DPH

  0

  CZK 0

 • Sobota

  CZK 1,390

  Včetně DPH

  Cena nezahrnuje večerní besedy

  CZK 1,390

  Včetně DPH

  0

  CZK 0

 • Neděle

  CZK 1,190

  Včetně DPH

  Cena nezahrnuje obě večerní besedy

  CZK 1,190

  Včetně DPH

  0

  CZK 0

 • Jeden Workshop

  CZK 450

  Včetně DPH

  CZK 450

  Včetně DPH