top of page

pá 30. 9.

|

Zoom In

ONLINE BALÍČEK 2 BESEDY

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ONLINE BALÍČEK 2 BESEDY

Čas a místo

30. 9. 2022 19:30 – 01. 10. 2022 21:30

Zoom In

Podrobné info o akci

Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc.

Pocházím z malého města Jemnice na jihozápadní Moravě a kvůli studiu a později i práci jsem

přesídlil do Brna, kde žili a působili vědec a kněz Johan Řehoř Mendel a básník Jan Skácel. Profesně se zabývám vývojem vakcína a cílených terapeutik. Také vyučuji na několika univerzitách.

Jsem ženatý, s manželkou jsme vychovali dva syny. Jeden je lékařem a druhý malířem a designérem. Prozatím máme jednoho vnuka a na cestě je vnučka. Úkol pokračování rodu jsem splnil.

Kromě vědecké práce, která mě doposud živí, mi přináší radost cyklistika, plavání a potápění, běh,

lukostřelba a turistika. To vše v kruhu dobrých přátel a tento kruh se rozšiřuje.

Věnuji se poezii a literatuře, historii a historii vědeckého poznání, fotografování a mírně i

zahradničení. Mám rád hudbu téměř všech žánrů a všechna čtyři roční období. V srdci a hlavě se mi prolíná křesťanství a zen, jako cesty pravdy a způsobu nezastřeného myšlení. Když někdy tápu na

cestě životem, řeknu si: „Neboj se, toliko věř“.

Prof. Roman Havlík

je ředitelem Fakultní nemocnice Olomouc. Je to zkušený lékař, jenž publikuje doma i v zahraničí a během své profesní kariéry pracoval také na stážích v Londýně, Rakousku a Francii. Přesto, že funguje v systému klasické medicíny, je otevřen zkoumání schopností našeho těla a vědomí, jež klasická věda, zatím není schopna uchopit.

Možná by jako inspirace k tomuto setkáni stačilo pár jeho názorů jako člověka i lékaře. Například, že s přírodou nelze bojovat, ale souznít a hledat synergie, nebo že organismus chápe jako nedělitelný komplex duše a těla a nelze ovlivňovat jedno bez druhého……

Doktor Guan Xin MD PhD

má lékařské licence, jak západní medicíny, tak tradiční čínské medicíny. Má již více než 20 let klinických zkušeností a dosahuje dobrých výsledků při používání technik tradiční čínské medicíny, akupunktury či čínských bylin k léčbě různých typů bolestí (např. migréna, bolesti šíje, ramen, pasu a nohou, bolestivá menstruace apod.). Zabývá se rovněž léčbou gastrointestinálních potíží, gynekologických onemocnění, nespavosti, depresí a jiných druhů onemocnění či disharmonií. V současné době je vedoucím lékařem olomouckého Centra tradiční čínské medicíny.

koupit

Cena

Množství

Celkem

 • ONLINE BALÍČEK 2 BESEDY

  390,00 Kč

  Včetně DPH

  390,00 Kč

  Včetně DPH

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page