top of page

so 24. 4.

|

ZOOM IN

ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY JARO 2021 - SRDCENKA

BESEDA - Neurofilozofie a Kvantová fyzika + BESEDA - Léčba informací ÚČASTNÍCI CELÉHO KONGRESU MAJÍ VŠECHNY BESEDY ZDARMA.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY JARO 2021 - SRDCENKA
ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY JARO 2021 - SRDCENKA

Čas a místo

24. 4. 2021 16:30

ZOOM IN

Podrobné info o akci

MOŽNOSTI PLATBY KONGRESU:

Objednáváte pro všechny varianty Srdcenky vždy vstupenku v hodnotě 0,-kč a v automatickém potvrzovacím emailu, najdete další instrukce, pokud budete chtít poslat platbu v určitě výši na účet. Pokud budete chtít zaplatit klasické vstupné prosím pokračujte zde: www.kongresip.com/online-kongres-a-besedy

PLNÉ VSTUPNÉ: Pokud jste schopni zaplatit celou částku za kongres či besedy, prosím udělejte to, budeme vděčni. Vybírejte příslušnou položku v rámci klasických vstupenek.

SRDCENKA FREE LIMIT: Pokud nemůžete zaplatit v plné výši, zaplaťte, co můžete.

SRDCENKA NO LIMIT: Pokud jste schopni zaplatit více než plnou cenu, podpoříte tak existenci tohoto projektu dál zasláním vyšší částky, či někomu darujte přístup na tuto akci.

SRDCENKA ZDARMA: Pokud si nemůžete dovolit nic platit, připojte se k nám zdarma

Tato nabídka je v tuto chvíli platná pouze pro ONLINE - ZOOM IN KONGRES A BESEDY DUBEN 2021. Je to pro mě radostný experiment a v závislosti na zájmu možná budu muset omezit počet přihlášek na základě toho, co jsem schopna administrativně a technicky pokrýt.

SRDCENKA – DOBROvolná VSTUPENKA

SPOLEČNĚ Z LABYRINTU MYŠLENEK do MOUDROSTI VTĚLENÉ aneb KDYŽ HLAVA TÁPE, TĚLO VÍ.

Staň se součástí KONGRESU Inteligentního Pohybu ZDARMA či za cenu, kterou si můžeš TEĎ dovolit

Svět se právě nachází v době velkých změn a my všichni procházíme náročnými situacemi, jež jsou spjaty jednak s životním kontextem, ve kterém se nacházíme a také s našim individuální prožíváním krizových situací. Pro někoho je v tuto chvíli výzvou nedostatek peněz, ztráta zaměstnání, koníčků, sociální izolace, přílišná zahlcenost rodinnými tématy, strach z neznámého, z nejistoty, z nemoci….sami si dosaďte, co je to vaše bolavé místo.

Těmto výzvám musím sice čelit jako jednotlivci, ale snadnější je to s vědomím, že jsme součástí širší komunity, lépe se tak hledá vnitřní síla a tvůrčí energie, se kterou se můžeme vztahovat k tomu, co život přináší. Cítím, že kongres inteligentního pohybu má nejen laskavou podpůrnou skupinu, ale nabízí také nástroje, jak se o sebe a tím i o ostatní, dobře postarat v této době. Prostřednictvím zkoumání POHYBU pozornosti, dechu, zvuku, vnímání, i pohybu fyzického. Pokud máte plnou hlavu starostí, je vždy možné jít pozorností z mysli do těla, to poskytuje úžasné možnosti, jak se alespoň na chvíli vymanit z labyrintu myšlenek a regenerovat své síly. Kongres nabízí nástroje pro každodenní praxi, jež může být součásti běžných činností. Jak řekl Mark Nepo: „Smysluplná praxe přináší pozitivní změny, navyklé tendence udržují status quo“ Tedy jakou chceme budoucí přítomnost?

Přála bych si, aby byl kongresový program k dispozici co největšímu počtu lidí a mohli jsme společně sdílet aktivní a vlídný přístup ke zdraví a moudrosti vtělené. Také si však uvědomuji, že mám své výdaje a závazky, které musím plnit. Díky nabídce SRDCENEK, však věřím že najdeme vzájemnou souhru, abychom mohli dál společně tvořit a podpořit se navzájem.

JAK FUNGUJE ONLINE PŘIPOJENÍ

ZOOM IN: Lze streamovat živě, nebo shlédnout i opakovaně ve svém čase ze záznamu, ke kterému máte časově neomezený přístup.

KAPACITA ON-LINE PROSTORU OMEZENA!

Po REGISTRACI a platbě za vstupenku vám dorazí potvrzovací email vaší rezervace.

V den akce vám znovu přijde email s ODKAZEM A HESLEM PRO PŘIPOJENÍ ke stream sledování.

VÍCE INFORMACÍ JAK NA ZOOM: https://jedutun.net/zoom/

Záznam pak bude umístěn na VIMEO a odkaz zaslán na váš email do 1 měsíce po konání akce.

VYSTOUPÍ : Jaroslav Dušek,  prof. Jan Rak,  MUDr. Jan Vojáček,  Ellynne Scove,  Stanislav Stejskal, Wojciech Cackowski,  Renata Dębicka ,  Jana Šelle,  Kamila Jiříková,  Jan Pletánek,  Katarina Mikulandová, Marie Vilánková, Margit Slimáková

BONUS: 3 x interview se třemi renomovanými lektorkami z USA. Po zakoupení obdržíte odkazy do vašeho emailu na jednotlivá interview jako bonus. Podrobnosti o lektorkách naleznete zde

koupit

Cena

Množství

Celkem

 • SRDCENKA BALÍČEK - 2 BESEDY

  0,00 Kč

  Objednáváte pro všechny varianty Srdcenky vždy vstupenku v hodnotě 0,-kč a v automatickém potvrzovacím emailu, najdete další instrukce, pokud budete chtít poslat platbu v určitě výši na účet. Pokud budete chtít zaplatit klasické vstupné prosím pokračujte zde: www.kongresip.com/online-kongres-a-besedy

  0,00 Kč

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page