top of page

pá 29. 4.

|

Zoom In

ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY JARO 2022

Jaroslav Dušek a Jan Bílý Jaroslav Dušek a Marián Jelínek

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY JARO 2022
ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY JARO 2022

Čas a místo

29. 4. 2022 19:30 – 30. 4. 2022 21:30

Zoom In

Podrobné info o akci

Jaroslav Dušek

Známý český filmový a divadelní herec Jaroslav Dušek bývá v mediální zkratce často vykreslován jako podivín propagující jakýsi alternativní způsob života. Položme si ale otázku, co je na vnitřním ztišení, empatii nebo lásce alternativního. A co je tak zvláštního na naslouchání řeči stromů nebo kamenů, na životě v přítomnosti, úctě ke všemu živému a usilování o harmonii se sebou samým i vnějším světem? Pokud zredukujeme část života herce Jaroslava Duška na chůzi po žhavých uhlících, držení dlouhodobých půstů a k tomu napíšeme, že pracuje na vlastním propojení s božským principem galaxie, pak jej můžeme označit za "šílence" nebo se v duchu ptát, co tím vším ten Dušek vlastně sleduje? Přitom v podstatě říká jen to, co řada z nás podvědomě ví nebo alespoň tuší. A právě tím Dušek provokuje a přitahuje zároveň takové množství lidí. Jaroslav také velmi ctí tělo jako součást přírody a jejího rytmu a plynutí, věří v jeho moudrost a schopnost se navracet do stavu rovnováhy. Věřím, že při společné besedě, bude mít k tématu inteligentního pohybu, jistě co říci a rád bude odpovídat také na Vaše dotazy.

PhDr. Marián Jelínek, Ph.D.

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

Je spoluautorem projektu SportMentor, kde má aktuálně online kurz o motivaci. V něm se dozvíte více informací z témat, které nyní rád přednáší a kvůli časové tísni se jich na přednášce dotýká pouze okrajově (doba blahobytu a potřeba nastavení limit, komfortní zóna, problematika cílového feťáctví aj.)

Jan Bílý

Kouč (Certifikát „Coach/Training Professional“ německo – švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce. Rodinné konstelace se učil u R. R. Doetsche (Köln). Další semináře a supervize u Sneh V. Schnabelové, D. v. Kampenhouta a B. Hellingera. Zabývá se meditací (Zen, Osho) a rozvojem osobnosti a lidského potenciálu (human resource a team developing). Zaměřuje se na vyvážení ženského a mužského principu (Yin‑Yang) v managementu, poradenství a v holistickém koučinku. Tuto rovnováhu uplatňuje v systemickém přístupu (např. v konstelacích). Pořádá semináře (rodinné, partnerské a peněžní konstelace, „Cestu Krále“ pro managery, konstelace pro muže a mnoho dalších typů seminářů) v ČR a v Evropě. Píše knihy.

koupit

Cena

Množství

Celkem

 • ONLINE BALÍČEK - 2 BESEDY

  390,00 Kč

  Včetně DPH

  Cena 390 Kč do 2.2.2022 / od 3.2. cena 450 Kč

  390,00 Kč

  Včetně DPH

  0

  0,00 Kč

 • STREAM IN BALÍČEK - 2 BESED

  250,00 Kč

  Včetně DPH

  ŽIVĚ - BALÍČEK BESEDY BEZ ZÁZNAMŮ (jen přímý přenos) Cena 250 Kč do 2.2.2022 / od 3.2. cena 300 Kč

  250,00 Kč

  Včetně DPH

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page