top of page

so 01. 10.

|

Zoom In

ONLINE BESEDA - MEDICÍNSKÉ SYNERGIE

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ONLINE BESEDA - MEDICÍNSKÉ SYNERGIE
ONLINE BESEDA - MEDICÍNSKÉ SYNERGIE

Čas a místo

01. 10. 2022 19:30 – 21:30

Zoom In

Podrobné info o akci

Prof. Roman Havlík

je ředitelem Fakultní nemocnice Olomouc. Je to zkušený lékař, jenž publikuje doma i v zahraničí a během své profesní kariéry pracoval také na stážích v Londýně, Rakousku a Francii. Přesto, že funguje v systému klasické medicíny, je otevřen zkoumání schopností našeho těla a vědomí, jež klasická věda, zatím není schopna uchopit.

Možná by jako inspirace k tomuto setkáni stačilo pár jeho názorů jako člověka i lékaře. Například, že s přírodou nelze bojovat, ale souznít a hledat synergie, nebo že organismus chápe jako nedělitelný komplex duše a těla a nelze ovlivňovat jedno bez druhého……

Doktor Guan Xin MD PhD

má lékařské licence, jak západní medicíny, tak tradiční čínské medicíny. Má již více než 20 let klinických zkušeností a dosahuje dobrých výsledků při používání technik tradiční čínské medicíny, akupunktury či čínských bylin k léčbě různých typů bolestí (např. migréna, bolesti šíje, ramen, pasu a nohou, bolestivá menstruace apod.). Zabývá se rovněž léčbou gastrointestinálních potíží, gynekologických onemocnění, nespavosti, depresí a jiných druhů onemocnění či disharmonií. V současné době je vedoucím lékařem olomouckého Centra tradiční čínské medicíny.

koupit

Cena

Množství

Celkem

 • ONLINE MEDICÍNSKÉ SYNERGIE

  250,00 Kč

  Včetně DPH

  250,00 Kč

  Včetně DPH

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page