top of page

pá 04. 3.

|

ZOOM

ONLINE MUDr. Helena Máslová: PŘEDNÁŠKA „LÉČIVÉ PRAMENY“ & Patrik Kee: KONCERT „V PROUDU“ (1)

Cena vstupenky 390 Kč / 18 EUR

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
ONLINE MUDr. Helena Máslová: PŘEDNÁŠKA „LÉČIVÉ PRAMENY“ & Patrik Kee: KONCERT „V PROUDU“ (1)

Čas a místo

04. 3. 2022 18:00 – 22:00

ZOOM

Podrobné info o akci

PŘIHLÁŠENÍ A PLATBA

Na tuto událost se můžete přihlašovat přímo zde na této stránce. Po odeslání přihlášky vám příjde potvrzovací email společně s pokyny k platbě. 

Vaše místo v online prostoru je rezervováno ihned po uhrazení platby na náš účet. 

Mudr. Helena Máslová 

Mudr. Helena Máslová vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče. Nyní se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. Mudr. Helena Máslová je známá odvahou veřejně mluvit o tabuizovaných tématech (ženských reprodukčních strategiích, negativní vlivu hormonální antikoncepce, neplodnosti, rutinních porodech, zneužívání pacientů ze strany farmaceutických firem atd.

Patrik Kee 

Zkušená psycholožka, terapeutka Cesty a učitelka jógy a odbornice na E-motion. Pod jejím bezpečným a láskyplným vedením zažijete zcela nový způsob jak odhalit hluboce zakořeněné buněčné vzpomínky a uvolnit traumata uložená v těle. Dorothe ve své práci kombinuje znalosti trauma jógy a různé další techniky práce s tělem, tak efektivně, že vás úplně přirozeným způsobem naučí vědomě pracovat s tělem a zažít takový pocit svobody, který jste si neuměli ani představit.

Sdílet událost

bottom of page