top of page

ne 12. 12.

|

Prostřední Bečva

POHYBY VODY 2021 - neděle - SRDCENKA

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
POHYBY VODY 2021 - neděle - SRDCENKA

Čas a místo

12. 12. 2021 9:00 – 17:00 SEČ

Prostřední Bečva, Prostřední Bečva 291, 756 56 Prostřední Bečva, Česko

Podrobné info o akci

MOŽNOSTI PLATBY FESTIVALU:

V  automatickém potvrzovacím emailu, najdete instrukce, pokud budete chtít poslat platbu v určitě výši na účet. Pokud budete chtít zaplatit klasické vstupné prosím pokračujte zde: https://www.kongresip.com/pohyby-vody-2021

PLNÉ VSTUPNÉ: Pokud jste schopni zaplatit celou částku za festival či koncert, prosím udělejte to, budeme vděčni. Vybírejte příslušnou položku v rámci klasických vstupenek.

SRDCENKA FREE LIMIT: Pokud nemůžete zaplatit v plné výši, zaplaťte, co můžete.

SRDCENKA NO LIMIT: Pokud jste schopni zaplatit více než plnou cenu, podpoříte tak existenci tohoto projektu dál zasláním vyšší částky, či někomu darujte přístup na tuto akci.

SRDCENKA ZDARMA: Pokud si nemůžete dovolit nic platit, připojte se k nám zdarma

SRDCENKA – DOBROvolná VSTUPENKA

SPOLEČNĚ Z LABYRINTU MYŠLENEK do MOUDROSTI VTĚLENÉ aneb KDYŽ HLAVA TÁPE, TĚLO VÍ.

Staň se součástí Festivalu POHYBY VODY ZDARMA či za cenu, kterou si můžeš TEĎ dovolit

Svět se právě nachází v době velkých změn a my všichni procházíme náročnými situacemi, jež jsou spjaty jednak s životním kontextem, ve kterém se nacházíme a také s našim individuální prožíváním krizových situací. Pro někoho je v tuto chvíli výzvou nedostatek peněz, ztráta zaměstnání, koníčků, sociální izolace, přílišná zahlcenost rodinnými tématy, strach z neznámého, z nejistoty, z nemoci….sami si dosaďte, co je to vaše bolavé místo.

Těmto výzvám musíme sice čelit jako jednotlivci, ale snadnější je to s vědomím, že jsme součástí širší komunity, lépe se tak hledá vnitřní síla a tvůrčí energie, se kterou se můžeme vztahovat k tomu, co život přináší. Cítíme, že festival Pohyby Vody má nejen laskavou podpůrnou skupinu, ale nabízí také nástroje, jak se o sebe a tím i o ostatní, dobře postarat v této době. Prostřednictvím zkoumání POHYBU pozornosti, dechu, zvuku, vnímání, i pohybu fyzického. Pokud máte plnou hlavu starostí, je vždy možné jít pozorností z mysli do těla, to poskytuje úžasné možnosti, jak se alespoň na chvíli vymanit z labyrintu myšlenek a regenerovat své síly. Festival nabízí nástroje pro každodenní praxi, jež může být součásti běžných činností. Jak řekl Mark Nepo: „Smysluplná praxe přináší pozitivní změny, navyklé tendence udržují status quo“ Tedy jakou chceme budoucí přítomnost?

Přály bychom si, aby byl festivalový program k dispozici co největšímu počtu lidí a mohli jsme společně sdílet aktivní a vlídný přístup ke zdraví a moudrosti vtělené. Také si však uvědomujeme, že máme své výdaje a závazky, které musíme plnit. Díky nabídce SRDCENEK, však věříme že najdeme vzájemnou souhru, abychom mohli dál společně tvořit a podpořit se navzájem.

PROGRAM NEDĚLE

9:00 – 11:00  Marcela Berith a Maok – TANEC PRO VODU ZA DOPROVODU ŽIVÉ HUDBY

11:30 – 13:30 Diana Siswartonová: PŘEDNÁŠKA „VODA ŽIVÁ A ZVĚDAVÁ“

15:00 – 17:00 Michaela Olivie Cusanová: SOMATICKÁ PRAXE „TEKUTINOVÉ TĚLO A SEBELÉČENÍ“

ÚČINKUJÍCÍ

Podrobné informace o učínkujících najdete ZDE

STRAVA A UBYTOVÁNÍ

Možnost ubytování stravy lze zajistit v Kempu pod Pustevnami.  Více info ZDE

Sdílet událost

bottom of page