top of page

SRDCENKA – DOBROvolná VSTUPENKA

SPOLEČNĚ Z LABYRINTU MYŠLENEK do MOUDROSTI VTĚLENÉ aneb KDYŽ HLAVA TÁPE, TĚLO VÍ.

Staň se součástí KONGRESU Inteligentního Pohybu ZDARMA či za cenu, kterou si můžeš TEĎ dovolit


Svět se právě nachází v době velkých změn a my všichni procházíme náročnými situacemi, jež jsou spjaty jednak s životním kontextem, ve kterém se nacházíme a také s našim individuální prožíváním krizových situací. Pro někoho je v tuto chvíli výzvou nedostatek peněz, ztráta zaměstnání, koníčků, sociální izolace, přílišná zahlcenost rodinnými tématy, strach z neznámého, z nejistoty, z nemoci….sami si dosaďte, co je to vaše bolavé místo.

Těmto výzvám musím sice čelit jako jednotlivci, ale snadnější je to s vědomím, že jsme součástí širší komunity, lépe se tak hledá vnitřní síla a tvůrčí energie, se kterou se můžeme vztahovat k tomu, co život přináší. Cítím, že kongres inteligentního pohybu má nejen laskavou podpůrnou skupinu, ale nabízí také nástroje, jak se o sebe a tím i o ostatní, dobře postarat v této době. Prostřednictvím zkoumání POHYBU pozornosti, dechu, zvuku, vnímání, i pohybu fyzického. Pokud máte plnou hlavu starostí, je vždy možné jít pozorností z mysli do těla, to poskytuje úžasné možnosti, jak se alespoň na chvíli vymanit z labyrintu myšlenek a regenerovat své síly. Kongres nabízí nástroje pro každodenní praxi, jež může být součásti běžných činností. Jak řekl Mark Nepo: „Smysluplná praxe přináší pozitivní změny, navyklé tendence udržují status quo“ Tedy jakou chceme budoucí přítomnost?


Přála bych si, aby byl kongresový program k dispozici co největšímu počtu lidí a mohli jsme společně sdílet aktivní a vlídný přístup ke zdraví a moudrosti vtělené. Také si však uvědomuji, že mám své výdaje a závazky, které musím plnit. Díky nabídce SRDCENEK, však věřím že najdeme vzájemnou souhru, abychom mohli dál společně tvořit a podpořit se navzájem.


MOŽNOSTI PLATBY KONGRESU:


PLNÉ VSTUPNÉ: Pokud jste schopni zaplatit celou částku za kongres či besedy, prosím udělejte to, budeme vděčni. Vybírejte příslušnou položku v rámci klasických vstupenek.


SRDCENKA FREE LIMIT: Pokud nemůžete zaplatit v plné výši, zaplaťte, co můžete.


SRDCENKA NO LIMIT: Pokud jste schopni zaplatit více než plnou cenu, podpoříte tak existenci tohoto projektu dál zasláním vyšší částky, či někomu darujte přístup na tuto akci.


SRDCENKA ZDARMA: Pokud si nemůžete dovolit nic platit, připojte se k nám zdarma


Tato nabídka je v tuto chvíli platná pouze pro ONLINE - ZOOM IN KONGRES A BESEDY ŘÍJEN 2021. Je to pro mě radostný experiment a v závislosti na zájmu možná budu muset omezit počet přihlášek na základě toho, co jsem schopna administrativně a technicky pokrýt.


Vstupenky - SRDCENKY můžete vybírat zde: https://www.kongresip.com/srdcenky-rijen-2021


bottom of page