top of page
SRDCENKA LÉTO S KONGRESEM 2022.png

Milí příznivci inteligentního pohybu,

jelikož vnímáme, že v dnešní době rostoucích nákladů na běžný život, mohou být peníze zásadní překážkou vaší účasti na

LÉTU S KONGRESEM INTELIGENTNÍHO POHYBU nebo festivalu BARVY JÓGY ve Velkých Karlovicích, rádi bychom vám opět nabídli SRDCENKY! Tedy možnost zaplatit cenu, jež je pro vás možná - PAY FROM HEART!

 

Dáváme důvěru prostoru, tak jako už mockrát, že je zde hojnost pro všechny a kdo může, rád zaplatí plné vstupné a kdo nemůže, toho rádi podpoříme našimi SRDCENKAMI, abyste si mohli přijít odpočinout a načerpat inspiraci, radost a nadhled do všedních dnů, konec konců kongresová sobota vyvrcholí filmem ŠŤASTNY AŤ JSOU VŠECHNY BYTOSTI! 

 

TĚŠÍME SE NA VÁS! 

MOŽNOSTI PLATBY LÉTA S KONGRESEM:

Zde na webu si registrací na akcí rezervujete své místo,

DOBROVOLNÁ PLATBA VSTUPENKY PROBÍHÁ AŽ NA MÍSTĚ U VSTUPU.

PLNÉ VSTUPNÉ: Pokud jste schopni zaplatit celou částku za Léto s Kongresem, prosím udělejte to, budeme vděčni. Vybírejte příslušnou položku v rámci klasických vstupenek zde: https://www.kongresip.com/event-details/leto-s-kongresem-2

SRDCENKA FREE LIMIT: Pokud nemůžete zaplatit v plné výši, zaplaťte, co můžete.

SRDCENKA NO LIMIT: Pokud jste schopni zaplatit více než plnou cenu, podpoříte tak existenci tohoto projektu dál zaplacením vyšší částky, či někomu darujte přístup na tuto akci.

Nadcházející události

  • 23. 7. 2022 10:30 – 23:00
    Velké Karlovice, 756 06 Velké Karlovice, Česko
    Vystoupí : Vladimíra Rychlík, Marcela Berith, Jarda Dušek, Terez Wrau, Patrik Kee, Eniesa, Jana Šelle, MUDr. Helena Máslová, Sandra Pogodová, Vladimír Poltikovič, Kristýna Šudáková, Marek Menšík a Agáta Dušková, Mab Junga a Igor Miháľ, Dan a Míša Plecháčkovi, Zuzka Chýlková...
    Sdílet
bottom of page