top of page
SRDCENKA ŘÍJEN 2021.png

SPOLEČNĚ Z LABYRINTU MYŠLENEK do MOUDROSTI VTĚLENÉ aneb KDYŽ HLAVA TÁPE, TĚLO VÍ.

Staň se součástí KONGRESU Inteligentního Pohybu ZDARMA či za cenu, kterou si můžeš TEĎ dovolit

 

Svět se právě nachází v době velkých změn a my všichni procházíme náročnými situacemi, jež jsou spjaty jednak s životním kontextem, ve kterém se nacházíme a také s našim individuální prožíváním krizových situací. Pro někoho je v tuto chvíli výzvou nedostatek peněz, ztráta zaměstnání, koníčků, sociální izolace, přílišná zahlcenost rodinnými tématy, strach z neznámého, z nejistoty, z nemoci….sami si dosaďte, co je to vaše bolavé místo.

Těmto výzvám musím sice čelit jako jednotlivci, ale snadnější je to s vědomím, že jsme součástí širší komunity, lépe se tak hledá vnitřní síla a tvůrčí energie, se kterou se můžeme vztahovat k tomu, co život přináší. Cítím, že kongres inteligentního pohybu má nejen laskavou podpůrnou skupinu, ale nabízí také nástroje, jak se o sebe a tím i o ostatní, dobře postarat v této době. Prostřednictvím zkoumání POHYBU pozornosti, dechu, zvuku, vnímání, i pohybu fyzického. Pokud máte plnou hlavu starostí, je vždy možné jít pozorností z mysli do těla, to poskytuje úžasné možnosti, jak se alespoň na chvíli vymanit z labyrintu myšlenek a regenerovat své síly. Kongres nabízí nástroje pro každodenní praxi, jež může být součásti běžných činností. Jak řekl Mark Nepo: „Smysluplná praxe přináší pozitivní změny, navyklé tendence udržují status quo“ Tedy jakou chceme budoucí přítomnost?

 

Přála bych si, aby byl kongresový program k dispozici co největšímu počtu lidí a mohli jsme společně sdílet aktivní a vlídný přístup ke zdraví a moudrosti vtělené. Také si však uvědomuji, že mám své výdaje a závazky, které musím plnit. Díky nabídce SRDCENEK, však věřím že najdeme vzájemnou souhru, abychom mohli dál společně tvořit a podpořit se navzájem.

MOŽNOSTI PLATBY KONGRESU:

Objednáváte pro všechny varianty Srdcenky vždy vstupenku v hodnotě 0,-kč a v automatickém potvrzovacím emailu, najdete další instrukce, pokud budete chtít poslat platbu v určitě výši na účet. Pokud budete chtít zaplatit klasické vstupné prosím pokračujte zde: www.kongresip.com/online-kongres-a-besedy

PLNÉ VSTUPNÉ: Pokud jste schopni zaplatit celou částku za kongres či besedy, prosím udělejte to, budeme vděčni. Vybírejte příslušnou položku v rámci klasických vstupenek.

SRDCENKA FREE LIMIT: Pokud nemůžete zaplatit v plné výši, zaplaťte, co můžete.

SRDCENKA NO LIMIT: Pokud jste schopni zaplatit více než plnou cenu, podpoříte tak existenci tohoto projektu dál zasláním vyšší částky, či někomu darujte přístup na tuto akci.

SRDCENKA ZDARMA: Pokud si nemůžete dovolit nic platit, připojte se k nám zdarma

Tato nabídka je v tuto chvíli platná pouze pro ONLINE - ZOOM IN KONGRES A BESEDY ŘÍJEN 2021. Je to pro mě radostný experiment a v závislosti na zájmu možná budu muset omezit počet přihlášek na základě toho, co jsem schopna administrativně a technicky pokrýt.

Nadcházející události

 • 03. 10. 2021 14:00
  Zoom In
  Je nutné brát léky po desetiletí svého života? Je nutné umírat na kardiovaskulární, onkologická onemocnění, či trpět na autoimunitní a neurodegenerativní nemoce? Dá se vzít osud a svoje zdraví do vlastních rukou? Jsou nemoce skutečně jen iluze? To vše s MUDr. Janem Vojáčkem.
  Sdílet
 • 02. 10. 2021 19:30
  Zoom In
  Jaroslav Dušek a Josef Formánek a Patrik Kee ÚČASTNÍCI CELÉHO KONGRESU MAJÍ VŠECHNY BESEDY ZDARMA.
  Sdílet
 • 01. 10. 2021 19:00
  Zoom In
  Zdeněk Haník & Prof. Anna Hogenová ÚČASTNÍCI CELÉHO KONGRESU MAJÍ VŠECHNY BESEDY ZDARMA.
  Sdílet
 • 01. 10. 2021 9:00 – 03. 10. 2021 13:00
  Zoom In
  Vystoupí : MUDr. Jan Vojáček, Jaroslav Dušek, prof. Anna Hogenová, Zdeněk Haník, Zuna Kozánková, Dorothe Trassl, Anna Hanuš Kuchařová, Radim Valigura, Jakub Otipka, Barbora Kohoutková, Rosane a Maisha Cobra, Lenka Jankovská, Gabriel Pospíšil, Plecháčkovi, RNDr. Mgr. Rostislav Václavek
  Sdílet
bottom of page